KuKü TIRGUS Saulkrastu novada svētku gadatirgus

Saulkrasti, 6.07.2024.

SAULKRASTU SVĒTKU BURVĪBA

Ar lielu prieku dalāmies atsauksmēs par nesen notikušo brīvdabas gadatirgu Saulkrastu novada svētku ietvaros.

Gadatirgus bija patiesi īpašs, pateicoties vairāk kā 170 talantīgajiem amatniekiem un tirgotājiem, kuri piedāvāja savus brīnišķīgos izstrādājumus un gardumus.

Tirgotāju radošums un darba mīlestība pārsteidza un priecēja daudzus. Apmeklētāji novērtēja plašo preču klāstu – sākot no rokām darinātiem mākslas darbiem un rotām līdz vietējām delikatesēm un svaigiem produktiem. Jūsu radošums un smagais darbs patiesi izcēlās, radot svētku atmosfēru, kas bija vienlaikus dzīvīga un viesmīlīga. Pateicoties jums, šie svētki bija īpaši – pilni ar prieku, kopā būšanu un kopīgiem piedzīvojumiem.

Dāmas varēja iegādāties gan skaistas kleitas un rotas, ikdienai un svētkiem, bērniem bija sarūpētas jaukas drēbītes, rotaļlietas un organizētas dažādas radošās darbnīcas, mājas harmonijai bija iespēja iegādāties interjēra dekora lietas, sveces, tekstilu, skaistus ziedus un stādus dārzam, kā arī pārsteidzošas lietas piedāvāja pinumu meistari un pašmāju kalējs. Savukārt pēc garās iepirkšanās ik viens varēja nobaudīt gardus ēdienus un atvēsinošus dzērienu.

Saņēmām pozitīvas atsauksmes par Saulkrastu novada kultūras nama organizēto svētku programmu, kas bija bagāta ar dažādām aktivitātēm un izklaidēm. Gan vietējie mākslinieki, gan uzaicinātie viesmākslinieki sniedza neaizmirstamus priekšnesumus, kas priecēja gan jaunākos, gan vecākos apmeklētājus. Mūzika, dejas un dažādas atrakcijas radīja svētku noskaņu, kas vēl ilgi paliks mūsu atmiņās.

Paldies visiem apmeklētājiem, kas piedalījās šajos svētkos un apmeklēja gadatirgu. Jūsu prieks un smaidi radīja īpašu atmosfēru. Bērnu smiekli, ģimeņu kopā būšana un draugu tikšanās šajos svētkos patiesi radīja siltu un viesmīlīgu gaisotni.

Liels paldies arī mūsu radošajai komandai, kas ieguldīja savu laiku, enerģiju un prasmes, lai organizētu šo pasākumu. Šie svētki bija lielisks piemērs tam, cik spēcīga un vienota ir mūsu kopiena. Esam pārliecināti, ka šādu svētku organizēšana un kopīga piedalīšanās tajos stiprina mūsu savstarpējās saites un veicina arī novada attīstību.

Paldies visiem par dalību un atbalstu! Lai šie svētki iedvesmo mūs arī turpmāk veidot skaistas un nozīmīgas tradīcijas novadā.

Uz tikšanos nākamajos pasākumos!

Citas galerijas

DSC_9064

KuKü TIRGUS Zvejnieksvētku gadatirgus

Piektdien 12. jūlijā kopīgi ieskandinājām un aizsākām Zvejnieksvētku svinēšanu Carnikavā ar kuplu tirgotāju skaitu, jautru atrakciju parku, radošām darbnīcām, gardiem ēdieniem un atveldzējošiem dzērieniem, kā arī jestru zaļumballi Carnikavas estrādē.

DSC_5849

KuKü TIRGUS Līgo svētku gadatirgus

Lustīgi noritēja Kukü TIRGU Līgo svētku gadatirgus, kas pulcēja vismaz 100 Latvijas dizainerus, amatniekus un mājražotājus no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

DSC_3292

KuKü TIRGUS Salaspils novada svētku gadatirgus

Kukü TIRGU bija daļa no Salaspils novada svētku pasākuma, kura ietvaros bija iespēja satikt dažādus Latvijas amatniekus un mājražotājus, kā arī Salaspils novada uzņēmējus.

Tirgotāj, piesakies un saņem jaunāko informāciju!