KuKü TIRGUS Saulkrastos - Lieldienu noskaņās

Saulkrasti, 31.03.2024.

Silti, saulaini un krāšņi

Cik burvīgas Lieldienas! Cik burvīga saulaina diena! Un cik burvīgs Saulkrastu Meža parks, kurā valdīja īsta svētku noskaņa!

 

Pateicoties Saulkrastu kultūras centra radošajām dvēselēm un novada amatieru kolektīviem, bija sarūpēts gan svētku koncerts, rotaļas, kā arī atraktīvas spēles un radošās darbnīcas. Bija iespēja kārtīgi izšūpoties, nokrāsot gan ēdamās olas, gan arī apgleznot novada lielāko olu. Savukārt darbīgākie svētku apmeklētāji varēja iemēģināt savas prasmes kokamatniecības meistarklasē..... skaidas sķīda pa visām malām!

 

Un kur tad bez Lieldienu zāķiem! Lieldienu sētā pūkaini garauši un citi zvēri bija aplenkti ar daudzu skatītāju acīm un tā vien gribējās kādu paņemt līdz uz mājām!

 

Esam bezgala lepni un priecīgi, ka 𝐊u𝐤𝐮̈ 𝐓𝐈𝐑𝐆𝐔𝐒 bija daļa no šiem svētkiem. Tāpēc milzīgs paldies visiem tirgotājiem, kuri atvelēja savu laiku un uzmanību. Paldies jums, kuri šajā svētku dienā bija kopā ar mums, uzturēja modru garu, dāvāja smaidus un sarūpēja visādus brīnumus. Sirsnīgs paldies visiem apmeklētājiem par kopā būšanu - gan novadniekiem, gan arī viesiem, atpūtniekiem un arī četrkājainajiem draugiem, jo kur tad bez jums.

 

Lai Jums visiem jaukas un saulainassvētku brīvdienas un uz tikšanās mūsu nākamajā 𝐊u𝐤𝐮̈ 𝐓𝐈𝐑𝐆𝐔𝐒 PAVASARA LUKU JAMPADRACĪ Ādažos, 13. aprīlī!

Citas galerijas

DSC_8669

KuKü TIRGUS Ādažos - Pavasara lauku jampadracis

13. aprīlī vēsturiskā un patīkamām atmiņām bagātā vietā Ādažos tika iedzīvināta lauku dzīve pilsētvidē - mazliet citādāk, mazliet savādāk, bet tik pat jautri un amizanti.

411482329_310702605281872_8238435854860039768_n

KuKü TIRGUS Ādažos - Ziemassvētku noskaņās

Nu re cik mēs visi 16. decembrī bijām forši, kopā sanākot Kukü TIRGUS Carnikavā - Ziemassvētku noskaņās!
Kāds tika pie skaistas ziemasssvētku eglītes, kāds sarūpēja dāvanas saviem mīļajiem, kāds sapirka gardus ēdienus svētku galdam, bet kāds izbaudīja noskaņu sildoties pie ugunskura un malkojot karstvīnu.

DSC_2756

KuKü TIRGUS Ādažos - Latvijas svētku noskaņās

11.novembri aizvadījām patiesi lielā priekā un cieņā, atzīmējot Lāčplēša dienu, ar Kukü TIRGU, Ādažos.

Radījām svētku noskaņu kopā ar mūsu iedzīvināto “Lāčplēsi”, iepazinām vairāk kā 70 tirgotājus, kas mēroja pie mums ceļu no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

Tirgotāj, piesakies un saņem jaunāko informāciju!