KuKü TIRGUS Salaspils novada svētku gadatirgus

Salaspils, 24.-25.05.2024.

SVĒTKI VAIRĀKU DIENU GARUMĀ

Paldies Salaspils novadam par uzņēmšanu un kopā būšanu Salaspils novada svētkos. Pateicamies arī visiem, kas piedalījās svētku organizēšanā un atbalstīja šo lielisko pasākumu.

Kukü TIRGU bija daļa no svētku pasākuma, kas pulcēja dažādus Latvijas amatniekus un mājražotājus, kā arī Salaspils novada uzņēmējus.

Lai arī laika apstākļi mūs nodrošināja vairākus pārbaudījumus, nekas nav spēcīgāks par vienotību, ticību un pozitīvu noskaņojumu.

Ceram, ka svētku apmeklētāji novērtēja tirgotāju sarūpētos darinājumus un jau ir noilgojušies pēc atkal tikšanās. Ja nepaguvi, ko iegādāties, droši dod ziņu, mēs noteikti Tevi savedīsim kopā ar vēlamo tirgotāju vai arī tad tiksimies kādā no citām reizēm.

Liels paldies par šo neaizmirstamo kopā būšanu un ar nepacietību gaidām nākamos pasākumus!

Citas galerijas

DSC_5849

KuKü TIRGUS Līgo svētku gadatirgus

Lustīgi noritēja Kukü TIRGU Līgo svētku gadatirgus, kas pulcēja vismaz 100 Latvijas dizainerus, amatniekus un mājražotājus no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

DSC_3183

KuKü TIRGUS Ādažos - Gaujas svētku noskaņās

Kukü TIRGU Ādažu Gaujas svētku ietvaros bija viens no svētku īpašajiem notikumiem, piedāvājot dažādus vietējos ražojumus, amatniecības izstrādājumus un gardus ēdienus.

DSC_8669

KuKü TIRGUS Ādažos - Pavasara lauku jampadracis

13. aprīlī vēsturiskā un patīkamām atmiņām bagātā vietā Ādažos tika iedzīvināta lauku dzīve pilsētvidē - mazliet citādāk, mazliet savādāk, bet tik pat jautri un amizanti.

Tirgotāj, piesakies un saņem jaunāko informāciju!