KuKü TIRGUS Līgo svētku gadatirgus

Ādaži, 22.06.2024.

BRĪVDABAS PASĀKUMS LĪGO UN JĀŅU NOSKAŅĀS

Lustīgi noritēja Līgo svētku gadatirgus, kas pulcēja vismaz 100 Latvijas dizainerus, amatniekus un mājražotājus no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem. Ik vienam bija iespēja sarotāties svinībām, piemeklēt dāvanas Līgām un Jāņiem, ciemakukulim, kā arī nodrošināties ar citām svētku un ikdienas vajadzībām.

Tirgū varēja iegādāties lina kleitas, svārkus, kreklus gan bērniem, gan pieaugušajiem par ko rūpējās tādi amatnieki kā ‘’Cita Rota’’, ‘’More Than Knitwear’’, ‘’LinenNatural’’, ‘’Adele Ada’’ un vēl daudz citi mūsu iemīļotie zīmolu pārstāvji. Pircējus priecēja arī tirgotāji kā ‘’Kōras vainagi’’, kur varēja iegādāties ziedu vainagus, bija oriģināla dizaina rotas, dizaina apģērbs, adījumi un tamborējumi, kā arī ādas izstrādājumi, somas, jostas un maki, par ko rūpējās ‘’Rotu paradīze’’, ‘’RR’’, ‘’Buduart’’ u.c. tirgotāji.

Čaklie mājražotāji bija sarūpējuši mājas sieru, malkas krāsnī ceptu maizīti, medutiņu, svaigus gaļas un zivju kūpinājumus, mērcītes un interesantus kaņepju izstrādājumus, ko nodrošināja tādi tirgotāji kā ‘’Rehtšprehera siers’’, ‘’Lapsu Mājas siers’’, ‘’Svētes maize’’, ‘’Sidrabiņi’’, ‘’Pūku priedītes’’, ‘’Pullēnu drava’’ un citi atpazīstami zīmoli.

Citi tirgotāji, kā ‘’Glass Design Garage’’, ‘’Rotu pļava’’, ‘’Ai'do’’, ‘’ Aquarius 3D’’ bija sarūpējuši interjera dekorus, traukus un tematisku sveču piedāvājumu, lai izgreznotu mājokli svētku noskaņās un piemeklētu praktiskas dāvanas Līgām un Jāņiem.

Izslavētais un vienmēr atraktīvais Rūjienas kalējs no kalēja darbnīcas "Kalnmesteri" bija parūpējies, lai svētkos netrūktu ne ugunskura vietas zupas vārīšanai, ne arī citi dārza un saimniecības piederumi.

Un arī pašiem mazākajiem apmeklētājiem bija pieejami dažādi bērnu apģērbi, rotas un rotaļlietas. Saldu baudījumu nodrošināja Gardās omes piparkūkas, Dailas konditorija, Albertīnes saldējums, Skrīveru mājas saldējums, Fresh garden un citi.

Neiztikt arī bez svētku tematiskajiem dzērieniem no ‘’Kvasa puika’’, ‘’Cesvaines alus’’, ‘’Dārza vīni’’, kā arī ‘’Sun Bears’’un ‘’Ābolu griezties’’. Savukārt čaklās dārznieces varēja nodoties galvu riebinošā iepirkumā, jo bija sarūpēts bagātīgs klāsts ar vasaras puķēm, stādiem un augiem.

Pasākuma laikā bija plašas izklaides ģimenēm ar bērniem Annels atrakciju parkā, bija izjādes ar Latvijas jātnieku kluba jaunajiem kumeļiem, pateicoties Ādažu novada jauniešu iniciatīvas projektam ''Mākslinieki Tevī'', norisinājās radoša meistarklase, kurā ik viens varēja pagatatavot savu unikālo T-kreklu. Iedzīvinājam arī atmiņas no ‘’Limuzīns Jāņu nakts krāsā’’, kur katram bija iespēja iemēģināt un sabildēties sarkanajā blakusvāģītī, savukārt par lustīgu mūziku visas dienas garumā rūpējās mūsu jaukais Dj Trash, kuru ne vienreiz vien varēsiet sastapt mūsu pasākumos.

Liels paldies visiem novadniekiem, kaimiņiem un viesiem par šo jack kopā būšanu un ar nepacietību gaidām nākamos pasākumus!

Citas galerijas

DSC_9064

KuKü TIRGUS Zvejnieksvētku gadatirgus

Piektdien 12. jūlijā kopīgi ieskandinājām un aizsākām Zvejnieksvētku svinēšanu Carnikavā ar kuplu tirgotāju skaitu, jautru atrakciju parku, radošām darbnīcām, gardiem ēdieniem un atveldzējošiem dzērieniem, kā arī jestru zaļumballi Carnikavas estrādē.

DSC_7813

KuKü TIRGUS Saulkrastu novada svētku gadatirgus

Ar lielu prieku dalāmies atsauksmēs par nesen notikušo brīvdabas gadatirgu Saulkrastu novada svētku ietvaros. Gadatirgus bija patiesi īpašs, pateicoties vairāk kā 170 talantīgajiem amatniekiem un tirgotājiem, kuri piedāvāja savus brīnišķīgos izstrādājumus un gardumus.

DSC_3292

KuKü TIRGUS Salaspils novada svētku gadatirgus

Kukü TIRGU bija daļa no Salaspils novada svētku pasākuma, kura ietvaros bija iespēja satikt dažādus Latvijas amatniekus un mājražotājus, kā arī Salaspils novada uzņēmējus.

Tirgotāj, piesakies un saņem jaunāko informāciju!