KuKü TIRGUS Ādažos - Ziemassvētku noskaņās

Carnikava, 16.12.2023.

TIRDZIŅŠ KĀJĀM GAISĀ!

Nu re cik mēs visi bijām forši un jautri, kopā sanākot, Kukü TIRGUS Carnikavā - Ziemassvētku noskaņās 16. decembrī!

Kāds tika pie skaistas ziemasssvētku eglītes, kāds sarūpēja dāvanas saviem mīļajiem, kāds sapirka gardus ēdienus svētku galdam, kāds izbaudīja noskaņu sildoties pie ugunskura un malkojot karstvīnu. Runā, ka starp tirdziņa apmeklētājiem tika pamanīts pats Grinčs. Viņš mēģinājis egļu vietā notirgot gan liepas, gan ozolus un centās tirdziņu apgāzt kājām gaisā.

Par ģimeniskiem un siltiem fotomirkļiem bija parūpējusies Fotogrāfe Ieva Šulce, kura kopā ar Olafu lika plati smaidīt pat trakulīgajam Grinčam. Latviešu kopiena ĀBOLS atgādināja mums par Latvisko tradīciju kodu, dziedot dziesmas un metoties koppīgās dejās un rotaļās. Savukārt īpaši skaistu mūsu zaļo zaļoksnu padarīja Rūku Eglītes.

Sirsnīgs paldies visiem apmeklētājiem, ka sanācāt tik kuplā skaitā un šajā dienā bijāt kopā ar mums. Ādažu novadam un Carnikavas komunālservisam, kas vairāku dienu garumā rūpējās par sniega tīrīšanu un drošu apkārtējo vidi.

Šis bija mūsu noslēdzošais tirdziņš 2023. gadā, bet tāda atmosfēra un aizraujošs piedāvājums ir iemesls atgriezties arī nākamgad!

Ar siltiem sveicieniem Kukü tirdziņa komanda!

Citas galerijas

DSC_8669

KuKü TIRGUS Ādažos - Pavasara lauku jampadracis

13. aprīlī vēsturiskā un patīkamām atmiņām bagātā vietā Ādažos tika iedzīvināta lauku dzīve pilsētvidē - mazliet citādāk, mazliet savādāk, bet tik pat jautri un amizanti.

435074612_758087839843057_6259133732409053781_n

KuKü TIRGUS Saulkrastos - Lieldienu noskaņās

31. martā Saulkrastu Meža parkā aizvadījām saulainas, radošas un krāšņas Lieldienu svinības kopā ar Saulkrastu novada radošajām dvēselēm un apbrīnojamiem Kukü TIRGU amatmiekiem un mājražotājiem.

DSC_2756

KuKü TIRGUS Ādažos - Latvijas svētku noskaņās

11.novembri aizvadījām patiesi lielā priekā un cieņā, atzīmējot Lāčplēša dienu, ar Kukü TIRGU, Ādažos.

Radījām svētku noskaņu kopā ar mūsu iedzīvināto “Lāčplēsi”, iepazinām vairāk kā 70 tirgotājus, kas mēroja pie mums ceļu no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

Tirgotāj, piesakies un saņem jaunāko informāciju!