KuKü TIRGUS Ādažos - Ziemassvētku noskaņās

Carnikava, 16.12.2023.

TIRDZIŅŠ KĀJĀM GAISĀ!

Nu re cik mēs visi bijām forši un jautri, kopā sanākot, Kukü TIRGUS Carnikavā - Ziemassvētku noskaņās 16. decembrī!

Kāds tika pie skaistas ziemasssvētku eglītes, kāds sarūpēja dāvanas saviem mīļajiem, kāds sapirka gardus ēdienus svētku galdam, kāds izbaudīja noskaņu sildoties pie ugunskura un malkojot karstvīnu. Runā, ka starp tirdziņa apmeklētājiem tika pamanīts pats Grinčs. Viņš mēģinājis egļu vietā notirgot gan liepas, gan ozolus un centās tirdziņu apgāzt kājām gaisā.

Par ģimeniskiem un siltiem fotomirkļiem bija parūpējusies Fotogrāfe Ieva Šulce, kura kopā ar Olafu lika plati smaidīt pat trakulīgajam Grinčam. Latviešu kopiena ĀBOLS atgādināja mums par Latvisko tradīciju kodu, dziedot dziesmas un metoties koppīgās dejās un rotaļās. Savukārt īpaši skaistu mūsu zaļo zaļoksnu padarīja Rūku Eglītes.

Sirsnīgs paldies visiem apmeklētājiem, ka sanācāt tik kuplā skaitā un šajā dienā bijāt kopā ar mums. Ādažu novadam un Carnikavas komunālservisam, kas vairāku dienu garumā rūpējās par sniega tīrīšanu un drošu apkārtējo vidi.

Šis bija mūsu noslēdzošais tirdziņš 2023. gadā, bet tāda atmosfēra un aizraujošs piedāvājums ir iemesls atgriezties arī nākamgad!

Ar siltiem sveicieniem Kukü tirdziņa komanda!

Citas galerijas

DSC_9064

KuKü TIRGUS Zvejnieksvētku gadatirgus

Piektdien 12. jūlijā kopīgi ieskandinājām un aizsākām Zvejnieksvētku svinēšanu Carnikavā ar kuplu tirgotāju skaitu, jautru atrakciju parku, radošām darbnīcām, gardiem ēdieniem un atveldzējošiem dzērieniem, kā arī jestru zaļumballi Carnikavas estrādē.

DSC_7813

KuKü TIRGUS Saulkrastu novada svētku gadatirgus

Ar lielu prieku dalāmies atsauksmēs par nesen notikušo brīvdabas gadatirgu Saulkrastu novada svētku ietvaros. Gadatirgus bija patiesi īpašs, pateicoties vairāk kā 170 talantīgajiem amatniekiem un tirgotājiem, kuri piedāvāja savus brīnišķīgos izstrādājumus un gardumus.

DSC_5849

KuKü TIRGUS Līgo svētku gadatirgus

Lustīgi noritēja Kukü TIRGU Līgo svētku gadatirgus, kas pulcēja vismaz 100 Latvijas dizainerus, amatniekus un mājražotājus no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

Tirgotāj, piesakies un saņem jaunāko informāciju!