KuKü TIRGUS Ādažos - Pavasara lauku jampadracis

Ādaži, 13.04.2024.

Lauku dzīve pilsētvidē!

13. aprīlī vēsturiskā un patīkamām atmiņām bagātā vietā Ādažos norisinājās 𝐊u𝐤𝐮̈ 𝐓𝐈𝐑𝐆𝐔𝐒 Pavasara lauku JAMPADRACIS - mazliet citādāk, mazliet savādāk, bet tik pat jautri un amizanti. Mēs iedzīvinājām vietu, kas izsenis bija iecienīta kā tirdziņu un tirdzniecības kiosku laukums. 

Esam pateicīgi visiem, kuri šajā dienā bija kopā ar mums, atbalstīja un bija klātesoši visu pasākuma laiku un tie ir:

- abrīnojamie amatnieki un mājražotāji - jūs bijāt patiesi kuplā skaitā, kā parasti, ar bagātīgu un daudzveidīgu piedāvājumu,

- burvīgais mini zoo no Ādažu Dzīvo sapņu dārza - jūs nevar nemīlēt, jo patīkat gan maziem, gan lieliem,

- azartiskie Auto Moto skates dalībnieki - jūsu lolojumi daudziem atsauca atmiņā jaunību un bija prieks uzņemt foršus foto mirkļus pie jūsu spēkratiem,

- atraktīvais tirgus Vēstnesi Nauris - šoreiz aicināja uz tirgu ne tikai iepirkties, bet arī nosvinēt viņa vārda dienu. Tik pat runīgs un ampelīgs kā vienmēr!

- neatvairāmais Dj MitkA ir mūsu muzikālā dvēsele, kas lika ik vienam uzkavēties, ieklausīties un nobaudīt īstu Latvija zelta mūzikas izlasi,

Dārgie viesi un novadnieki, paldies arī jums, ka atnācāt, atbraucāt, piestājāt un nepabraucāt garām. Kaut nesolījāt, ka būsiet, Jūs bijāt gaidīti. Un paldies Ilze Filipova - Tev lieliski izdodas iemūžināt mirkļus un nodot savu redzējumu caur foto kameras objektīva. Apbrīnojami!

 

Lietutiņš bagāts vīrs, bet mums vairāk labbpatīkās saulīte, tāpēc ceram uz saulainu tikšanos mūsu nākamajā 𝐊u𝐤𝐮̈ 𝐓𝐈𝐑𝐆𝐔𝐒 Ādažu Gaujas svētku gadatirgū 25. maijā  un arī Salaspils novada svētku gadatirgū 24. un 25. maijā!

Citas galerijas

DSC_9064

KuKü TIRGUS Zvejnieksvētku gadatirgus

Piektdien 12. jūlijā kopīgi ieskandinājām un aizsākām Zvejnieksvētku svinēšanu Carnikavā ar kuplu tirgotāju skaitu, jautru atrakciju parku, radošām darbnīcām, gardiem ēdieniem un atveldzējošiem dzērieniem, kā arī jestru zaļumballi Carnikavas estrādē.

DSC_7813

KuKü TIRGUS Saulkrastu novada svētku gadatirgus

Ar lielu prieku dalāmies atsauksmēs par nesen notikušo brīvdabas gadatirgu Saulkrastu novada svētku ietvaros. Gadatirgus bija patiesi īpašs, pateicoties vairāk kā 170 talantīgajiem amatniekiem un tirgotājiem, kuri piedāvāja savus brīnišķīgos izstrādājumus un gardumus.

DSC_5849

KuKü TIRGUS Līgo svētku gadatirgus

Lustīgi noritēja Kukü TIRGU Līgo svētku gadatirgus, kas pulcēja vismaz 100 Latvijas dizainerus, amatniekus un mājražotājus no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

Tirgotāj, piesakies un saņem jaunāko informāciju!