KuKü TIRGUS Ādažos - Latvijas svētku noskaņās

Ādaži, 11.11.2023.

BEZ PĀRSTEIGUMIEM

Vai tas bija pārsteigums? Šoreiz nē. Solīja, ka Kukü TIRGUS Ādažos - Miķeļdienas noskaņās laikā būs lietus un bija arī 😀. Taču mēs paspējam nobaudīt arī to foršo un silto dienas pusi🍁.Paldies liels visiem tirgotājiem par sarūpētajiem brīnumiem un pozitīvo noskaņojumu. Ar jums kopā “kalnus var gāzt”. Sirsnīgs paldies visiem apmeklētājiem par kopā būšanu. Mēs pamanījām arī to, ka jūs galīgi “neesat no cukura”😀 un pat lietus netraucēja būt kopā ar mums.Paldies Latvijas ekspedicija par atraktīvām Ādažu ekspedīcijas aktivitātēm. Paldies Mikus Rullis un visai bungu perkusionistu grupai par jaukām emocijām. Paldies Annels_lv par bērnu izklaidēm. Protams, TU, Nauurini …. kā vienmēr biji uz viļņa. Ar savām asprātībām un jociņiem, uzturēji možu garu un priecēji ar savu atraktīvo klātbūtni.Un par to, ka mums ir bagātīga foto reportāža, paldies, Ilze Filipova, Tu esi super!

Citas galerijas

DSC_5849

KuKü TIRGUS Līgo svētku gadatirgus

Lustīgi noritēja Kukü TIRGU Līgo svētku gadatirgus, kas pulcēja vismaz 100 Latvijas dizainerus, amatniekus un mājražotājus no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

DSC_3292

KuKü TIRGUS Salaspils novada svētku gadatirgus

Kukü TIRGU bija daļa no Salaspils novada svētku pasākuma, kura ietvaros bija iespēja satikt dažādus Latvijas amatniekus un mājražotājus, kā arī Salaspils novada uzņēmējus.

DSC_3183

KuKü TIRGUS Ādažos - Gaujas svētku noskaņās

Kukü TIRGU Ādažu Gaujas svētku ietvaros bija viens no svētku īpašajiem notikumiem, piedāvājot dažādus vietējos ražojumus, amatniecības izstrādājumus un gardus ēdienus.

Tirgotāj, piesakies un saņem jaunāko informāciju!