KuKü TIRGUS Ādažos - Gaujas svētku noskaņās

Ādaži, 25.05.2024.

IESPAIDĪGI SVĒTKI ĀDAŽU NOVADĀ

Ādažu Gaujas svētki šogad norisinājās ar īpašu krāšņumu un daudzveidību, pulcējot gan vietējos iedzīvotājus, gan viesus no citām Latvijas malām.

Diena sākās ar svinīgo gājienu, kurā piedalījās vietējās kopienas, organizācijas un skolu pārstāvji. Tas radīja īpašu kopības sajūtu un lepnumu par Ādažu novadu. Pēc gājiena sekoja oficiālas uzrunas un svētku koncerts, kurā uzstājās vietējie talanti, kā arī iemīļoti mākslinieki no visas Latvijas.

Arī Kukü TIRGU Ādažu Gaujas svētku ietvaros bija viens no svētku īpašajiem notikumiem, piedāvājot dažādus vietējos ražojumus, amatniecības izstrādājumus un gardus ēdienus. Tas bija lielisks veids, kā iepazīt vairāk kā 170 Latvijas novada bagātīgās kultūras un tradīcijas nesējus.

Milzīgs paldies visiem burvīgajiem tirgotājiem, kas bija kopā ar mums un izturēja šīs dienas laika apstākļu pārbaudījumus, paldies arī visiem apmeklētājiem, kas pulcējās un novērtēja mūsu amatnieku, dizaineru un mājražotāju darinājumus.

Vēlamies izteikt pateicību Ādažu novada pašvaldības Kultūras centram par iespēju piedalīties un organizēt Kukü TIRGU Ādažu Gaujas svētku ietvaros. Tas deva iespēju mums sapulcināt vairāk kā 170 tirgotājus no dažādiem Latvijas novadiem un radīt burvīgu svētku noskaņojumu, organizējot laikmetīgu brīvdabas pop-up gadatirgu, kā arī izbaudīt kopības sajūtu ar novada iedzīvotājiem un viesiem.

Atmosfēra bija ļoti sirsnīga un draudzīga, kas veicināja pozitīvas emocijas un kopības sajūtu. Tirgotāji bija entuziastiski un piedāvāja plašu un kvalitatīvu produkcijas klāstu, savukārt apmeklētāji bija atvērti un ar humoru uzņēma arī mūsu tirgus vēsteneša Naura apmelīgos jociņus.

Liels paldies par šo neaizmirstamo pieredzi un ar nepacietību gaidām nākamos pasākumus!

Citas galerijas

DSC_5849

KuKü TIRGUS Līgo svētku gadatirgus

Lustīgi noritēja Kukü TIRGU Līgo svētku gadatirgus, kas pulcēja vismaz 100 Latvijas dizainerus, amatniekus un mājražotājus no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

DSC_3292

KuKü TIRGUS Salaspils novada svētku gadatirgus

Kukü TIRGU bija daļa no Salaspils novada svētku pasākuma, kura ietvaros bija iespēja satikt dažādus Latvijas amatniekus un mājražotājus, kā arī Salaspils novada uzņēmējus.

DSC_8669

KuKü TIRGUS Ādažos - Pavasara lauku jampadracis

13. aprīlī vēsturiskā un patīkamām atmiņām bagātā vietā Ādažos tika iedzīvināta lauku dzīve pilsētvidē - mazliet citādāk, mazliet savādāk, bet tik pat jautri un amizanti.

Tirgotāj, piesakies un saņem jaunāko informāciju!