Tici vai nē, bet bija jaudīgi

14.02.2024

PALDIES. PALDIES. PALDIES.

Aizvadītais gads bija daudzu notikumu bagāts - īstenojām un izdzīvojām dažādus tematiskos tirdziņus Ādažu novadā, sākot no Lieldienām līdz pat Ziemassvētkiem.

Katrā no tiem pulcējās vairums Latvijas dizaineri, amatnieki, mājražotāji un lauksaimnieki no dažādām pilsētām un novadiem, kas nepārstāja pārsteigt ik vienu tirdziņa apmeklētāju ar saviem jaunradījumiem.

Līdz ar pirmajiem pavasara saules stariem, īstenojām savu pirmo brīvdabas Kukü TIRGUS Lieldienu noskaņās ar Lieldienu zaķi un izklaidēm visai ģimenēm.

Bijām pagodināti uzņemties Kukü TIRGUS Gaujas svētku noskaņās organizēšanu Ādažu pilsētas svētku ietvaros, kas bija milzīga atbildība pret Ādažu novada pašvaldību, iedzīvotājiem un arī pašiem tirgotājiem. Tas bija viens burvīgs pasākums visas dienas garumā!

Vērienīgi un krāšņi pavadījām Kukü TIRGUS Līgo svētku noskaņās, kad dienu iesākām ar lustīgu iepirkšanos tirdziņā un pievakarē jau varējām nodoties zaļumballei.

Neiztikt bez tradicionālajiem Zvejnieksvētkiem Carnikavā, kad uzņēmāmies rūpi par Kukü TIRGUS Zvejnieksvētku noskaņās organizēšanu. Diena izvērsās bagātīgu notikumu pilna – ar plašu atrakciju parku, muzikantiem un street food ēdinātājiem.

Kā jaunu tradīciju Ādažu novadā, augustā īstenojām Kukü TIRGUS Parka svētku noskaņās. Šajā pasākumā iekļāvām iepriekšējo gadu parkā notikušās aktivitātes, kā Bezpedāļu rallijsvētkus pašiem mazākajiem sportistiem, kas norisinājās jau 5. sezonu, un papildinājām ar putu ballīti, dejām un muzikālajiem priekšnesumiem, kā arī galvu reibinošu bungu parādi.

Rudens sezona mums gan bija bagāta, ne tikai ar ražu, bet kārtīgu vēja un lietus devu. Neko darīt, izbaudījām arī to, bet tas neliedza norisināties arī Kukü TIRGUS Miķeļdienas noskaņās. Tirgotāji bija sarūpējuši bagātu ražu tirdziņam, savukārt par aktīvām nodarbēm parūpējās ‘’Latvija ekspedīcija’’, pārbaudot cik tad labi dalībnieki pārzināja un spēja orientēties Ādažu novadā.

Godam nosvinējām Kukü TIRGUS Latvijas noskaņās ar Ādažu novada amatiermākslas kolektīvu muzikālajiem priekšnesumiem, Jaunsardzes paraugdemonstrējumiem un paša Lāčplēša iedzīvināšanu.

Sezonu noslēdzām apgāžot tirgu kājām gaisā. Kas bija ieradies jau zina, ka Kukü TIRGUS Ziemassvētku noskaņās Grinčs bija pie vainas - eglīšu vietā, viņš centās notirgos liepas un ozolus, tika nogāztas visas eglītes, savukārt bērni piedzīvoja foto skatu kājām gaisā. Neticams bija mirklis, kad Grinčs sadraudzējās ar Olafu, jo pasākuma laikā ''Latviešu kopiena Ābols'' mums atgādināja par Latvisko tradīciju kodu, dziedot dziesmas un metoties draudzīgās dejās un rotaļās.

Paldies, paldies un vēlreiz paldies visiem kas bija, visiem, kas vēlējās būt un visiem, kas vēl būs kopā ar mums arī nākamajos gados!

Citi jaunākie raksti

DSC_9019

Izklaides un radošās industrijas pārstāvjiem

Esam atvērti sadarbībai ar ielu muzikantiem, animatoriem, triku meistariem, aktīvās atpūtas, spēļu un izklaidējošo atrakciju piedāvātājiem, kā arī mūziķiem, deju grupām un citiem jaunajiem talantiem.

DSC_7987

Laikmetīgi pop-up tirdziņi Ādažu novadā

Ādažu novads ir mūsu dzimtā vieta, kurš šķiet tik zināms un tuvs. Mēs pazīstam to visos gada laikos, visos svētkos un visā tā attīstības periodā sākot no kolhoza laikiem, līdz pilsētvides tapšanai.

417549480_345294858489313_6693668784777521305_n

Gatavojamies 2024. sezonai

Jau pa visam drīz uzsāksim publicēt saskaņoto tirdziņu grafiku un ik pa brīdim papildināsim to ar aizvien jauniem!

Tirgotāj, piesakies un saņem jaunāko informāciju!